فوتبال بالاده

زنده یاد بهمن سهرابی در مورخه ۱۳۶۷/۱۱/۰۲ در روستای جره  پا به عرصه گيتی نهاد. بهمن  از همان ابتدای کودکی به فوتبال در زمینهای خاکی جره روی آورد و با استعداد درخشانش به عضویت تیم فوتبال کشـــاورز جره درآمد. وی در سن 17 سالگی  موفق شد به عنوان یکی از مهره های اصلی در تیم کشاورز جره استعداد فوق العاده خود را به نمایش بگذارد در این دوران وی به عنوان یک بازیکن خوب با ویژگیهای اخلاقی عالی و منش پهلوانی در میان عموم مردم و ورزشکاران جره  محبوب گردید. وی آنقدر متواضع و افتاده بود که همه كساني كه ايشان را ميشناختند به او علاقمند بودند . لبخندهای صمیمی اش هیچگاه از لبان او دور نمی شد و قلبش مانند دریا پاک و بی آلایش بود.

زنده یاد بهمن سهرابی در مورخه ۱۳۹۱/۰۳/۰۸ بر اثر يك حادثه جان به جان آفرین تسلیم نمود. حالا یک سال است که او بين ما نيست .اما هنوز عکسش روی دیوار و یادش در قلب تمام انسانهاي نجیب منطقه ماندگار شده است.

دوم خردادماه  سالگرد درگذشت مرحوم بهمن سهرابی بازیکن بااخلاق تیم فوتبال کشاورز جره است . 

ساعت و مکان مراسم

ساعت 16 تا 18 روز پنجشنبه  مورخه ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ در مسجد ابوالفضل روستای جره

مديريت سايت ورزش بالاده اولين سالگرد اين ورزشكار با اخلاق و جاودان را به بازماندگان ايشان تسليت عرض مينمايد.اميد كه در بهشت برين جاودان باشد..آمين

براي ديدن ديگر تصاوير آن جاويد به ادامه مطلب برويد .ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه 29 اردیبهشت1392 | 14:3 | نویسنده : "گروه خبری ورزشی" |

 فوتبال بالاده

فوتبال بالاده

فوتبال بالاده

فوتبال بالاده

در مورخه ۱۳۹۲/۰۲/۲۷ در ساعت ۱۷:۰۰ تیم های فوتبال "بزرگسالان منطقه" و "سرباز کازرون" به مصاف هم رفتند. که در این دیدار دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

بازیکنان تیم سرباز : افشین عمادی دوست (سنگربان) - احمد عباسی - علیرضا نوروزی - علی جوکاری - حامد افشاریان - علیرضا شمس الدینی - علی دهقان - بهنام حسینی - حمیدرضا فرهادیان - اسماعیل دهقان و غلامرضا آذری

بازیکنان ذخیره : سامان داودی - میثم محسن زاده - رضا شعرا - حمید سرشار - حامد مزارعی - حمید حسینی بلیانی - سینا مقیمی و حسین سرطاوی

سرمربی : اباذر نوروزی

مربی : امین نظریه

سرپرست : سجاد محسن زاده

و بازیکنان تیم بزرگسالان منطقه : مسعود موسوی (سنگربان) - سعید دهقان ، پیمان آقا بزرگی و احمد محبی (دفاع) - مسلم صادقی ، علی چراغی، مهدی صادقی ،  کامبیز سهرابی و بهمن دادور (هافبک) - سجاد چراغی و اسماعیل ملکزاده (مهاجم)

بازیکنان ذخیره : مصطفی ایوب زاده - سجاد دادور - امید حسین زاده - احسان سلطانی و غلام حسینی

سرپرست و مربی : صالح ملکزاده

این بازی با داوری بسیار خوب صالح ملکزاده برگزار شد ؛ دو تیم یک بازی بدون حاشیه و تقریبا تاکتیکی را به نمایش گذاشتند که در این بین تیم کازرونی بسیار بازی روانتری را ارائه کرد اما در مقابل با دفاع بسیار خوب تیم بالاده مواجه شد و نتوانست موقعیتی آنچنانی ایجاد کند و تا پایان بازی دو تیم ، گلی از خط دروازه ها عبور ندادند و بازی بدون گل به پایان رسید .


برچسب‌ها: تیم فوتبال بزرگسالان , بازی های دوستانه

تاريخ : یکشنبه 29 اردیبهشت1392 | 11:25 | نویسنده : "گروه خبری ورزشی" |

فوتبال بالاده

فوتبال بالاده

 

 در مورخه ۱۳۹۲/۰۲/۲۶ در ساعت ۱۸:۰۰ تیم های فوتبال "بالاده" و "مشتان"به مصاف هم رفتند. که در این دیدار تیم "بالاده" با نتیجه ۲ بر ۱ بازی را به تیم"مشتان" واگذار کرد .

بازیکنان تیم مشتان : ابراهیم دهقان (سنگربان) - محمد شفیعی - محسن رضایی - غلام رستمی نیا - حسن جوکار - جواد مرادی - فرهاد جوکار - هادی دهقان - کاظم دهقان - رضا شفیعی - محمد شفیعی

بازیکنان ذخیره : عباس رستمی نیا - محمود شمس الدینی - حسین شفیعی - محمد جوکار - محمد هادی دهقان - عبدالعظیم شفیعی

حسین دهقان (سرمربی)

محمد حسین جوکار (مربی)

روح الله شمس الدینی (سرپرست)

بازیکنان تیم بالاده : مسعود موسوی (سنگربان) - بهمن دادور ، پیمان آقا بزرگی و احمد محبی (دفاع) - مسلم صادقی ، احسان سلطانی ، مهدی صادقی ،  کامبیز سهرابی و سجاد چراغی (هافبک) - سجاد دادور و اسماعیل ملکزاده (مهاجم)

بازیکنان ذخیره : امید حسین زاده - مصطفی ایوب زاده - حسین شیبانی - غلام حسینی - عادل کهن و ۲ فرشید ملکزاده !

این بازی با داوری بسیار خوب صالح ملکزاده برگزار شد ؛ آقایان ابوذر فاموری "کمک داور اول" و فرزاد عباسی "کمک داور دوم" این بازی بودند .

 

در نیمه اول بازی بسیار سرد و کسل کننده ای از دوتیم شاهد بودیم و فقط یک موقعیت خطرناک توسط اسماعیل ملکزاده مهاجم تیم بالاده در دقیقه ۱۸بازی از دست رفت که اعتراض تماشاگران را در پی داشت .

با شروع نیمه دوم بازی ،تیمها با تغییراتی که در سیستم خود بوجود آوردند چندین و چند موقعیت خطرناک روی دروازه ها بوجود آمد ؛ اوایل نیمه دوم بهمن دادور با خطایی بی مورد در میانه های زمین اولین کارت زرد خود و بازی را دریافت کرد ؛ دقیقه ۵۰ بازی تیم مشتان به اولین گل بازی دست یافت که این گل از اشتباه مدافعان در آفساید گیری بوجود آمد . چند دقیقه بعد از دریافت گل بهمن دادور بازیکن تیم بالاده اخطار دوم خود را گرفت و از زمین بازی اخراج شد؛ پس از این اخراج تیم بالاده دست به تغییرات اساسی در تیم خود زد و به فاصله چند دقیقه ۷ تعویض را انجام داد ؛ تعویض ها از قرار زیر بود : ۱- امید حسین زاده وارد، مسعود موسوی خارج ۲- عادل کهن وارد، سجاد چراغی خارج ۳- حسین شیبانی وارد، احسان سلطانی خارج ۴- مصطفی ایوب زاده وارد، اسماعیل ملکزاده خارج ۵- فرشید ملکزاده وارد، احمد محبی خارج ۶- فرشید ملکزاده وارد، مهدی صادقی خارج ۷- غلام حسینی وارد، مسلم صادقی خارج

تعویض ها باعث شد تیم بالاده در دقیقه ۶۵ به گل تساوی دست پیدا کند که این گل توسط غلام حسینی با یک ضربه سر وارد دروازه تیم حریف کرد ؛ تیم مشتان یک دقیقه پس از دریافت گل ، گل برتری را وارد دروازه تیم بالاده کرد و بازی با همین نتیجه پایان یافت .

از حاشیه های این بازی میتوان به درگیری بازیکنان دوتیم در مقطعی از بازی اشاره کرد که باعث شد مسلم صادقی از تیم بالاده کارت زرد دریافت کند .

برای دیدن ادامه عکسها به ادامه مطلب مراجعه فرمائید .


موضوعات مرتبط: بازی های دوستانه
برچسب‌ها: تیم فوتبال بزرگسالان , بازی های دوستانه

ادامه مطلب
تاريخ : جمعه 27 اردیبهشت1392 | 10:31 | نویسنده : "گروه خبری ورزشی" |
در مورخه ۱۳۹۲/۰۲/۱۹ در ساعت ۱۸:۳۰ تیم "ایرانجوان جدول ترکی" به مصاف تیم "بنیاد" رفت . که در این دیدار تیم "بنیاد" موفق شد تیم "ایرانجوان جدول ترکی" را با نتیجه سنگین ۱۴ بر ۸ از پیش رو بردارد .
 
بازیکنان تیم بنیاد : سهیل کاظمی (سنگربان) - امید رنجبر - جاسم دهقان - محمود خدارحمی - پژمان فدایی - جواد کاظمی

و بازیکنان تیم ایرانجوان جدول ترکی : مسعود موسوی (سنگربان) - ثارالله چراغی - علی چراغی - رحیم امینی نیا - امین امینی نیا

گلهای این بازی را

تیم بنیاد : جاسم دهقان ۶گل - امید رنجبر ۳گل - جواد کاظمی و محمود خدارحمی هرکدام ۲گل و پژمان فدایی ۱گل

تیم ایرانجوان جدول ترکی : امین امینی نیا ۴گل - مسعود موسوی ۳گل و رحیم امینی نیا ۱گل

به ثمر رساندند .
موضوعات مرتبط: بازی های دوستانه
برچسب‌ها: بازی های دوستانه

تاريخ : جمعه 20 اردیبهشت1392 | 18:49 | نویسنده : "گروه خبری ورزشی" |

 

فوتبال بالاده

 

فوتبال بالاده

 

با توجه به استقبال نسبتا" بالا از صفحه گالری سایت بر آن شدیم که بار دیگر برای پاسداشت یاد پیشکسوتان فوتبال منطقه سری دوم عکسهای قدیمی و نیز با توجه به پایان یافتن جام نوروزی 92 گالری عکسهای ورزشی جدید را به روز نماییم.

برای تهیه عکسهای قدیمی و همچنین آپلود کردن این عکسها و پایین آوردن حجم آن همانگونه که استحضار دارید متاسفانه با سرعت پایین اینترنت با مشکلات عدیده ای مواجه بوده ایم. از اینکه عکسهای جام نوروزی  با تاخیر یکماهه در سایت قرار میگیرد از همه شما عزیزان ورزشکار و ورزشدوست عذرخواهی میکنیم.امیدواریم که ماحصل تلاش ما و برخی از دوستان مورد طبع و نظر شما عزیزان قرار بگیرد..

با تشکر از پیشکسوت محترم آقای صالح ملکزاده

برای مشاهده عکسها میتوانید اینجا کلیک کنید

یا به قسمت گالری تصاویر رفته و عکسهای جدید92 و یا عکسهای قدیمی را مشاهده فرمایید


موضوعات مرتبط: جام نوروز 92 ، عكس هاي قديمي
برچسب‌ها: عکس , جام نوروز , 92

تاريخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1392 | 23:31 | نویسنده : "گروه خبری ورزشی" |
 

فوتبال بالاده

این بازی ‌‌رأس ساعت ۲۰:۰۰ (البته با کمی تأخیر) روز چهارشنبه مورخه ۱۳۹۲/۰۲/۰۴ برگزار شد .

در این بازی که تیم شهدای بالاده از پیراهن جدید خود رونمایی کرد بازیکنانی چون :

امید حسین زاده(سنگربان) - مصطفی ایوب زاده - امید رضایی - احسان سلطانی - محمد سهرابی - جاسم دهقان - علی گندمکار و پیشکسوت خوبمان آقای صالح ملکزاده در تیم شهدای بالاده

و

احسان دهقان (سنگربان) - حسین ایلان - ایوب طهماسبی - مهدی صادقی - هادی پایدار - علی اکبری - علی سلطانی برای تیم شهید رنجبر به میدان رفتند .

در اوایل بازی "علی سلطانی" با یک شوت از سمت راست دروازه تیم شهدای بالاده و با برخورد به پای "احسان سلطانی" توپ را وارد دروازه تیم شهدای بالاده کرد و شهید رنجبر با حساب ۱ بر ۰ از حریف خود پیش افتاد .

در ادامه حمله های بسیار خوب دو تیم با عکس العملهای بسیار زیبایی از سوی دروازه بانان خنثی شد و توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی با همان نتیجه ۱ بر ۰ به سود شهید رنجبر به پایان برسد .

با شروع نیمه دوم "صالح ملکزاده" برای تیم شهدای بالاده پا به میدان گذاشت که در بدو ورود خود با دادن چندین پاس بسیار خوب بازیکنان تیم خود را در موقعیت گل قرار داد و تیم شهدای بالاده توسط امید رضایی - احسان سلطانی و محمد سهرابی به برتری ۳ بر ۱ دست یافت . در ادامه صالح ملکزاده بازی بسیار خوب خود را با زدن ۲ گل دیگر تکمیل و نتیجه را ۵ بر ۱ کرد .

تیم شهید رنجبر بعد از دریافت گل پنجم به خود آمد و با تعویض دروازه بان خود با مهدی صادقی تیم خود را پنج نفره مهاجم کرد و موفق شد ۲ گل از گلهای خورده را توسط ایوب طهماسبی و هادی پایدار جبران کند .

علی گندمکار گل ششم تیم شهدای بالاده را به ثمر رساند و در اواخر بازی هم صالح ملکزاده گل سوم خود و گل هفتم تیم خود را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه ۷ بر ۳ به سود شهدای بالاده به پایان برسد .


برچسب‌ها: بازی های دوستانه

تاريخ : شنبه 7 اردیبهشت1392 | 14:26 | نویسنده : "گروه خبری ورزشی" |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.